Свонси

  во

  Познати се двојките за 1/6финалето од ФА купот, фаза во која најмногу внимание предизвикува пресметката меѓу трофејните Арсенал и Манчестер јунајтед екипи кои ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Познати се двојките за 1/6финалето од ФА купот, фаза во која најмногу внимание предизвикува пресметката меѓу трофејните Арсенал и Манчестер јунајтед екипи кои ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Познати се двојките за 1/6финалето од ФА купот, фаза во која најмногу внимание предизвикува пресметката меѓу трофејните Арсенал и Манчестер јунајтед екипи кои ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Познати се двојките за 1/6финалето од ФА купот, фаза во која најмногу внимание предизвикува пресметката меѓу трофејните Арсенал и Манчестер јунајтед екипи кои ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Познати се двојките за 1/6финалето од ФА купот, фаза во која најмногу внимание предизвикува пресметката меѓу трофејните Арсенал и Манчестер јунајтед екипи кои ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Познати се двојките за 1/6 финалето од ФА купот, фаза во која најмногу внимание предизвикува пресметката меѓу трофејните Арсенал и Манчестер јунајтед, екипи ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Ждрепката за четвртото коло во ФА Купот донесе едно големо дерби. Арсенал ќе игра против Манчестер јунајтед во Лондон, на 26 јануари. Иако на ждрепката имаше и ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Веднаш по натпреварот меѓу Вулверхемптон и Ливерпул од третото коло на ФА купот, Англиската фудбалска федерација ја реализираше ждрепката за следната четврта ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Манчестер Јунајтед ја остварија петтата последователна победа под водство на Оле Гунар Солскјер, совалдувајќи го во третото коло од англискиот ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Челзи рутински ја завршија работата во третото коло од ФА Купот, откако со 2:0 го победија Нотингем Форест. Челзи славеше против екипата од ...
  сите 40 | | | веќе видена