Селта

  во

  Црвениот картон на Лука Модриќ во натпреварот против Селта кој Реал го доби со 1:3 беше причина за многу дискусии, но од вчера вечер е јасно дека во Шпанија ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Во првото коло од шпанското фудбалско првенство Реал Мадрид со 3:1 (1:0) победи на гостувањето кај Селта Виго, иако половина час играше без еден од своите ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Во првото коло од шпанското фудбалско првенство Реал Мадрид со 3:1 (1:0) победи на гостувањето кај Селта Виго, иако половина час играше без еден од своите ...
  сите 44 | | | веќе видена