Селта

  во

  Вознемирувачки вести попладнево доаѓаат од Шпанија. Предводникот на фудбалската селекција на Шпанија, екс-фудбалерот на Барселона, Луис Енрике има рак на крвта ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Вознемирувачки вести попладнево доаѓаат од Шпанија. Предводникот на фудбалската селекција на Шпанија, екс-фудбалерот на Барселона, Луис Енрике има рак на крвта ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Поранешниот фудбалер на Ливерпул, Хозе Енрике го доби најважниот натпревар во неговиот живот. На шпанскиот интернационалец летото минатата година му беше ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Јан Облак демонстрираше застрашувачки перформанси на минатонеделното гостување на „Камп Ноу“ и долго го оддржуваше Атлетико Мадрид во живот против Барселона, а ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Во пресрет на дуелот со Селта, тренерот на Атлетико Мадрид денеска им се обрати на новинарите, а тие најмногу прашуваа за Диего Коста. Шпанија Диего Коста доби ...
  сите 38 | | | веќе видена