Селта

    во

    Шпанскиот селектор Луис Енрике им признал на новинарите дека направил една грешка при составувањето на списокот за дуелите против Англија и Хрватска во Лигата ...
    сите 38 | | | веќе видена

    Атлетико Мадрид не покажа брилијантен фудбал во првите две кола во шпанската Примера, најпрво на гостувањето кај Валенсија каде со многу среќа освои бод, а ...
    сите 8 | | | веќе видена