Секако

  во

  Сигурни сме дека и вие сте имале некој кој ви бил резерва иако можеби ненамерно. Мислиме на моментот кога некој ви се допаѓа, сакате да сте со него и го држите ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Откако Дарко Лазиќ доживеа тешка сообраќанја несреќа, многу детали од неговиот приватен живот испливаа на површина.Еден од нив е и вистинската причина за ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Моника Белучи уште еднаш ја оправда титулата - една од најсексапилните жени во светот. Имено, по неверојатна трансформација, актерката маѓапсува. Таа ја ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Откако пред една година ја заврши светската турнеја, Џастин Бибер во ниту еден момент не работел нешто поврзано со музиката. Младиот пејач одлучил целото свое ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Откако пред една година ја заврши светската турнеја, Џастин Бибер во ниту еден момент не работел нешто поврзано со музиката. Младиот пејач одлучил целото свое ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Првите луѓе на Барселона веќе почнаа разговори со Борусија (Дортмунд) и Гвангжу Евергранде за продажба на Пако Алкасер и Паулињо, кои во моментов настапуваат ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Само 30% од децата во Македонија одат во градинка, а европскиот просек е 98%. За слабиот квалитет на предучилишното образование потврди и самата министерка за ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Вечерва сo почеток од 20:45 часот репрезентацијата на Македонија го игра натпреварот од Лигата на Нации против Лихтенштајн. Македонија секако е фаворит на ова ...
  сите 17 | | | веќе видена

  1 Сте го гледале ли „Монти Пајтон и Светиот грал“? Кога Џон Клиз и другарчињата треба да поминат преку Мостот на смртта, а вештерот ги фрла сите во ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Вистината е дека постојат многу лоши совети поврзани за исхраната. Најверојатно некои од нив секојдневно ги слушате. Затоа, најдобро е да се информирате што ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Вистината е дека постојат многу лоши совети поврзани за исхраната. Најверојатно некои од нив секојдневно ги слушате. Затоа, најдобро е да се информирате што ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Клаудио Раниери денеска ја имаше својата промоција како менаџер на Фулам и воедно ја одржа првата прес-конференција по потпишувањето на договорот со клубот, а ...
  сите 63 | | | веќе видена