Рикер

  во

  Цените на нафтата во четвртокот паднаа на меѓународните пазари поради назнаките за слабеење на побарувачката, додека од друга страна производството на нафта во ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Објавата на тајните документи од страна на Викиликс дека министерот за надворешни работи, Никола Димитров два пати бил заштитен извор на американста амбасада ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Објавата на тајните документи од страна на Викиликс дека министерот за надворешни работи, Никола Димитров два пати бил заштитен извор на американста амбасада ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Објавата на тајните документи од страна на Викиликс дека министерот за надворешни работи, Никола Димитров два пати бил заштитен извор на американста амбасада ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Објавата на тајните документи од страна на Викиликс дека министерот за надворешни работи Никола Димитров дека два пати бил заштитен извор на американската ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Објавата на тајните документи од страна на Викиликс дека министерот за надворешни работи, Никола Димитров два пати бил заштитен извор на американста амбасада ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Група што им помогнала на повеќе од 15.000 бегалци и мигранти да влезат во Европа, била снимена како признава дека системски ги обучувала барателите на азил ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Задоволство ми беше да поразговарам со големиот пријател на Македонија, амбасадорот Филип Рикер и да се заблагодарам за неговата поддршка и заложба за ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Комичен авто-гол си постигнаа фудбалерите на Депортес Темуко, во дуелот против Хуачипата во чилеанското првенство. Гостите славеа со 4:0, а колку домашните ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Преговарачот за името Никола Димитров му кажувал доверливи информации на амбасадорот Филип Рикер за позициите на македонскиот табор во преговорите за името, ...
  | | веќе видена

  Преговарачот за името Никола Димитров му кажувал доверливи информации на амбасадорот Филип Рикер за позициите на македонскиот табор во преговорите за името, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Тогашниот преговарач за спорот околу името Никола Димитров му кажувал доверливи информации на американскиот амбасадор во земјава Филип Рикер за позициите на ...
  сите 6 | | | веќе видена