Никозија

  во

  Во Истанбул, Турција, изминатиот викенд се одржа 27-то Генерално собрание на Aсоцијацијата на балкански новински агенции АБНА-СЕ, на тема „Дигитални медиуми: ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Во Истанбул, Турција, изминатиот викенд се одржа 27-то Генерално собрание на Aсоцијацијата на балкански новински агенции АБНА-СЕ, на тема „Дигитални медиуми: ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Три гола во последните минути на три различни натпревари донесоа голема радост во Кичево и добивка од над 3 илјади евра со уплатени 50 денари. И тикетот е ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Два нови контролни пункта, Деринија и Лефка-Аплики, првпат по осум години, се отворени денеска меѓу северниот и јужниот дел на Кипар. Потегот го поздрави ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Два нови контролни пункта, Деринија и Лефка-Аплики, првпат по осум години, се отворени денеска меѓу северниот и јужниот дел на Кипар. Потегот го поздрави ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Два нови контролни пункта, Деринија и Лефка-Аплики, првпат по осум години, се отворени денеска меѓу северниот и јужниот дел на Кипар. Потегот го поздрави ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Два нови контролни пункта, Деринија и Лефка-Аплики, првпат по осум години, се отворени денеска меѓу северниот и јужниот дел на Кипар. Потегот го поздрави ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Ајнтрахт Франкфурт во групата Х дојде и до четвртата победа остварена во Никозија над Аполон со 2:3 и заедно со Лацио беше подобар од Марсеј (2:1) ќе играат во ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Кои се причините зошто мажите немаат партнерки – според нивното сопствено мислење? Лошиот физички изглед и недостатокот на самодоверба се меѓу главните ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Кои се причините зошто мажите немаат партнерки - според нивното сопствено мислење? Лошиот физички изглед и недостатокот на самодоверба се меѓу главните причини ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Тимот на АЕК Ларнака од кој дел се македонските интернационални Иван Тричковски и Даниел Мојсов го освои Супер Купот на Кипар, откако беше подобар од Апоел ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Кои се причините зошто мажите немаат партнерки - според нивното сопствено мислење? Лошиот физички изглед и недостатокот на самодоверба се меѓу главните причини ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Вчеравечер се одираа 34 натпревари од третото квалификациско коло од Лигата на Европа, во кој имаше неколку изненадувања. Силниот Зенит Санкт Петербург беше ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Вчеравечер се одираа 34 натпревари од третото квалификациско коло од Лигата на Европа, во кој имаше неколку изненадувања. Силниот Зенит Санкт Петербург беше ...
  сите 57 | | | веќе видена