Микел

  во

  Микел Ојарзабал е јунакот на Реал Сосиедад, а Кевин Гамеиро е трагичарот на Валенсија на мечот кој заврши 1-1, а гледачите видоа голема драма со хепиенд за ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Банка во Данска за прв пат во светот понуди негативна каматна стапка на хипотекарни кредити, давајќи заеми на сопственици на недвижнини со каматна стапка од – ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Банка во Данска за прв пат во светот понуди негативна каматна стапка на хипотекарни кредити, давајќи заеми на сопственици на недвижнини со каматна стапка од – ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Минаа точно единаесет години од еден од најубавите погодоци во ракометната историја, ремек-делото на Микел Хансен во дресот на Данска, на дуелот со селекцијата ...
  сите 5 | | | веќе видена