Матео

  во

  Нелегалните гранични преминувања продолжуваат да се намалуваат со што годинашната стапка е најниска од 2013 година наваму, изјавија од гранична агенција на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Нелегалните гранични преминувања продолжуваат да се намалуваат, со што овогодинешната стапка е најниска од 2013 година наваму, изјавија од гранична агенција на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Извор близок до парот за португалските медиуми потврдил дека познатиот фудбалер се свршил со својата девојка Георгина и открил дека идната невеста веќе тргнала ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо ја побарал за жена Георгина Родригез, објави „Мирор“. Девојката на светската фудбалска ѕвезда рекла „да“.Според изворот, Георгина веќе ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо ја побарал за жена Георгина Родригез, објави „Мирор“. Девојката на светската фудбалска ѕвезда рекла „да“. Според изворот, Георгина веќе ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Италијанската влада додели 2,3 милиони долари отштета на мајката и братот на 15-годипното момче кога сицилијанската мафија во 1996 година немилосрдно го мачела ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Италијанската влада додели 2,3 милиони долари отштета на мајката и братот на 15-годипното момче кога сицилијанската мафија во 1996 година немилосрдно го мачела ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Италијанската влада додели 2,3 милиони долари отштета на мајката и братот на 15-годишното момче кога сицилијанската мафија во 1996 година немилосрдно го мачела ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Италијанската влада додели 2,3 милиони евра обесштетување на мајката и братот на 15-годишното дете кое што Сицилијанската мафија во 1996-та година брутално го ...
  сите 5 | | | веќе видена