Лоренцо

  во

  Раководните лица на најтрофејниот клуб во англиската Премиер лига, Манчестер Јунајтед, ќе се обидат за време на зимскиот преоден рок да ги осигураат услугите ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Стандардниот првотимец во дресот на шпанскиот прволигаш Селта од Виго, Иаго Аспас, е најновата желба на контроверзниот сопственик на италијанскиот калчлигаш ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Во вечер на постигнување на голови против поранешни тимови, Кристијано Роналдо стрелаше против Манчестер јунајтед, а Пол Погба против Јувентус, за на крајот ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Во вечер на постигнување на голови против поранешни тимови, Кристијано Роналдо стрелаше против Манчестер јунајтед, а Пол Погба против Јувентус, за на крајот ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Во рамки на 4. коло од Лигата на шампионите во 18:55 беа одиграни два натпревари. Рома му гостуваше на ЦСКА Москва, а Валенсија го пречека Јанг Бојс. Во ...
  сите 69 | | | веќе видена

  Рома стигна до тешко извојувана 2:1 победа на гостувањето кај ЦСКА Москва за да го заземе првото место на табелата во групата Г, барем до гостувањето на Реал ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Двете големи италијански пресметки од Лигата на шампионите во Италија во вторникот завршија без победник, откако Интер успеа во финишот на мечот да се врати за ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Двете големи италијански пресметки од Лигата на шампионите во Италија во вторникот завршија без победник, откако Интер успеа во финишот на мечот да се врати за ...
  сите 45 | | | веќе видена