Дакота

  во

  Дакота Џонсон официјално го означи враќањето на потполнките за раменици, големиот моден тренд кој владееше во осумдесеттите. Жените во 80-те години носеа одело ...
  сите 4 | | | веќе видена

   Повеќето завршуваат факултет за да можат да најдат подобра работа и подобра плата. Но што кога ќе станете познати и веќе имате милиони на вашата сметка? ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Гвинет Палтроу го поттикнала нејзиниот поранешен сопруг Крис Мартин да се смири со Дакота Џонсон. Фронтменот на „Колдплеј“ се смета дека ја преиспитал својата ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Иако на црвениот тепих во Холивуд се појавила за да го промовира новиот филм „The Peanut Butter Falcon“, 29-годишна Дакота Џонсон вниманието на медиумите го ...
  | | веќе видена

  Дакота Џонсон одлучила веќе да не биде препознатлива по раздвоените предни заби. Глумицата од серијалот филмови „50 нијанси сива“ имаше благо растојание меѓу ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Американската војска спроведува тестови за надзор од широк дострел во шест држави од Средниот запад на САД, користејќи експериментални балони, откриваат ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Американската војска спроведува тестови за надзор со широк домет во шест држави во Средниот запад на САД, користејќи експриментални балони. Ова го откриваат ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Фронтменот на Колдплеј, Крис Мартин и ѕвездата на “Педесет нијанси на сиво” Дакота Џонсон, се разделени, објави “Мирор”. Причината е што актерката сè уште не е ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Во езерото во близина на Брејндер во Минесота, рибарот Џејсон Фугејт уловил необична риба од 91 центиметар и 14 килограми. Иако изгледа како "џиновска златна ...
  сите 4 | | | веќе видена