Цеск

  во

  Полицијата имаше работа утринава на аеродромот „Ел Прат“ во Барселона откако добија дојава дека има поставено бомба во автомобилите на фудбалерите на ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Полицијата имаше работа утринава на аеродромот „Ел Прат“ во Барселона откако добија дојава дека има поставено бомба во автомобилите на фудбалерите на ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Барселона, Лионел Меси ужива во паузата пред почетокот на предсезонската подготовка. Неговата популарност, сепак, го спречува да оди незабележано ...
  сите 14 | | | веќе видена