Бруно

  во

  " alt=Претставниците на хрватскиот шампион, Динамо Загреб ја посетија Србија за да оддадат почит на луѓето кои ја одбележија историјата на клубот, по што на ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Претставниците на хрватскиот шампион, Динамо Загреб ја посетија Србија за да оддадат почит на луѓето кои ја одбележија историјата на клубот, по што на ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Претставниците на хрватскиот шампион Динамо Загреб ја посетија Србија за да им оддадат почит на луѓето што ја одбележаа историјата на клубот по што на ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Динамо Загреб постигна спектакуларен гол со ножички во најсилниот фудбалски шампионат на Хрватска кој за момент се најде низ светските медиуми, а ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Поранешниот преседател на фудбалскиот клуб Спортинг од Лисабон, Бруно де Карваљо, се наоѓа во куќен притвор, бидејќи полицијата имала докази дека, во мај оваа ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Ова првото најчесто е почесто, но сепак сето тоа зависи од пристапот до детето. Еден од начините е оставање на алармот и ли некој може да влезе во собата и да ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Динамо Загреб успеа да победи во дербито против Локомотива со 1-0 во хрватската лига, а со тоа продоложи со добрите игри со походот кон титулата. Меѓутоа, овој ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Динамо Загреб успеа да победи во дербито против Локомотива со 1-0 во хрватската лига, а со тоа продоложи со добрите игри со походот кон титулата. Меѓутоа, ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Тимот на Аријан Адеми со 1:0 славеше победа во дербито против Локомотива. Единствениот гол на натпреварот беше дело на Бруно Петковиќ и беше навистина ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Бруно Петковиќ го постигна голот на сезоната во хрватската Прва Лига, со прекрасни ножички ја „скина“ мрежата на Локомотива Загреб и му донесе победа на Динамо ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Еврокомесарот за финансии и економија Пјер Московиси изјави дека на денешниот состанок на министрите за финансии на Еврозоната се очекува од италијанскиот ...
  сите 4 | | | веќе видена