Бруно

  во

  Откако вчера во јавноста протекоа информации дека клубовите од Рим се заинтересирани за услугите на Аријан Адеми, денес португалските медиуми пренесуваат дека ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Откако вчера во јавноста протекоа информации дека клубовите од Рим се заинтересирани за услугите на Аријан Адеми, денес португалските медиуми пренесуваат дека ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Лацио се поврзува со уште еден Македонец, Стефан Ристовски би можел да се врати во Италија.Информациите од Италија велат дека Лацио се обидува да го ангажира ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Откако вчера во јавноста протекоа информации дека клубовите од Рим се заинтересирани за услугите на Аријан Адеми, денес португалските медиуми пренесуваат дека ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Македонскиот репрезентативец Стефан Ристовски по три месеци ги одигра првите минути во Премиерлигата на Португалија во дресот на Спортинг Лисабон. Тренерот на ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Поранешниот Мистер на Хрватска Бруно Орешковиќ приватна и бизнис среќа нашол во Азија каде отвора ресторан. Пред десет години, со неполни деветнаесет години ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Музичката ѕвезда Карди Би наводно одбила да настапува на суперфиналето на NFL Super Bowl, поради солидарност со Колин Каперник, кој откако е отпуштен поради ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Тотенхем – Челзи (21 часот) По третото коло во ФА купот, Тотенхем и Челзи повторно ќе играат натпревар од куп, но овојпат во рамките од полуфиналето на Лига ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Спортинг повторно загуби на гости, вечерва од Тондела, а мечот го одбележа прекрасниот погодок на домашниот фудбалер Антонио Мендеш Фернадеш Мендеш, или како ...
  сите 15 | | | веќе видена

  По добиениот отказ од Манчестер јунајтед, на адресата на Жозе Мурињо стигна и првата официјална понуда. Португалецот моментно е во својата татковина, а од таму ...
  сите 103 | | | веќе видена