Блекбурн

    во

    Најочекуваните избори во модерната политичка историја, конгресните избори во САД, донесоа вистинска мала револуција што се однесува до избраните кандидати. ...
    сите 21 | | | веќе видена

    Стрелци на головите беа Руф во 22-та и Купер во 66. минута од средбата на „Иланд Роуд", а целиот меч го одигра Езгјан Алиоски. Малку недостасуваше овој триумф ...
    сите 6 | | | веќе видена