Баер Леверкузен

  во

  По историскиот успех минатото лето на фудбалскиот Мундијал во Русија, репрезентацијата на Хрватска квалификациите за следното Европско првенство во 2020 година ...
  сите 4 | | | веќе видена

  По историскиот успех минатото лето на фудбалскиот Мундијал во Русија, репрезентацијата на Хрватска квалификациите за следното Европско првенство во 2020 година ...
  сите 4 | | | веќе видена

  По историскиот успех минатото лето на фудбалскиот Мундијал во Русија, репрезентацијата на Хрватска квалификациите за следното Европско првенство во 2020 година ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Со гол во судиското продолжение, тимот на Борусија Дортмунд се искачи на врвот од табелата во Бундеслигата со три бода предност над Баерн Минхен, кој утре ќе ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Пред секој викенд BetAdria.com ви дава совети за најдобрите фудбалски мечеви што ќе се играат и ви нуди одлични коефициенти за тие натпревари во BetAdria ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Најинтересниот меч оваа недела во Лигата на Шампиони ќе се одигра во Минхен. Баерн Минхен – Ливерпул, во битка за пласман во следната рунда. Ќе следиме крајно ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Офанзивецот вели дека секогаш кога е заедно со својот татко разговараат за казната која ја добивал, а истата сега ја сподели јавно во интервјуто за Гардијан. ...
  сите 2 | | | веќе видена