Телефони

Постојано слушаме за животни од целиот свет кои предвидуваа победници на светски и европски првенства во фудбал. Најпознат прогнозер беше октоподот Пол, а ...
сите 30 | | | веќе видена

Сеул, Кореа, 13 јули 2018 година – Реномираното Германско списание за технологија - “Видео Магазин“ потврди дека Самсунг Кју-ЛЕД (Samsung QLED) ТВ уредите не ...
сите 3 | | | веќе видена

Пред почетокот на Светското првенство малкумина и даваа шанси на репрезентацијата на Хрватска да го освои пехарот, а сите дебати беа насочени кон Аргентина, ...
сите 81 | | | веќе видена

next