Иванка Трамп се огради од остриот говор на нејзиниот татко на тема миграција и медиуми во едно интервју, објавија агенциите денес. Повеќе од 2.500 деца на ...
сите 9 | | | веќе видена

Српските медиуми пренесуваат дека во средата Аца Лукас морал да го прекине својот настап во дискотека во Будва поради лоша здравствена состојба како итно би ...
сите 8 | | | веќе видена

Победничката на првата сезона на реалното шоу "Задруга" Кристина Кија Kоцкар ја отвори вратата од нејзиниот дом на црногорското приморје. Кристина стекна ...
сите 3 | | | веќе видена

Џој Харис се омажила за пастирот Лари Харис, кој проповедал дека жената мора да се поклони на секоја желба на мажот, а потоа открила бизарна вистина - дека ...
сите 5 | | | веќе видена

Една од најпопуларните манекенки на денешницата упорно тврди дека нејзиното лице не подлегнало на корективни зафати во вид на пластична хирургија. За да видиме ...
сите 6 | | | веќе видена

Како што известуваат српските медиуми, синоќа околу 22:40 часот во населбата Умчари кај Белград, физички бил нападнат пејачот Дарко Лазиќ. Пејачот имал видно ...
сите 9 | | | веќе видена

Многумина го користат течниот сапун наместо оној во цврста состојба, сметајќи дека поради амбалажата се отпорни на бактерии и дека нуди повеќе чистота. На ...
сите 2 | | | веќе видена

Жешките игри на хрватските плажи веќе започнаа. Млад пар се препуштил на страстите на една од плажите и воопшто не им било грижа за туристите околу себе. Жешка ...
сите 3 | | | веќе видена

Денталната хигиена, освен правилното миење на забите и користењето на соодветна паста, вклучува и соодветна четка за заби која треба да ја менувате секој ...
сите 3 | | | веќе видена

Недостатокот на железо во крвта го предизвикува намалувањето на крвните зрнца, а личноста на која и недостасува овој минерал добива анемија (слабокрвност), а ...
сите 6 | | | веќе видена

Фолк пејачката Гога Секулиќ е во петтиот месец од бременоста и моментално ужива на црногорското приморје.  Пејачката за прв пат го покажа и трудничкото стомаче ...
сите 15 | | | веќе видена

next