Популарната пејачка Милица Тодоровиќ неодамна беше во Куба каде тверкаше покрај базен и сите гости ги воодушеви. Таа ги фасцинираше сите гости на хотелот, но и ...
сите 8 | | | веќе видена

Светската музичка ѕвезда Никол Шерзингер каде и да се појави го привлекува вниманието на присутните. Убавата пејачка во провокативно секси издание блесна на ...
сите 2 | | | веќе видена

Иако Македонија не се приближува кон можно решение по предвремените парламентарни избори во Декември, партијата на Заев СДСМ има одреден прогрес во преговорите ...
сите 91 | | | веќе видена

Во филмот „Чувари на плажата“ на местото на познатата Памела Андерсон, ни доаѓа манекенката Кели Рорбач. Филмот „Чувари на плажата“ се снима по сценариото на ...
сите 2 | | | веќе видена

Ирина Шајк и Бредли Купер го прославија Денот на вљубените со романтичен пикник. 42-годишниот актер и 31-годишната манекенка уживаа во лежерна прошетка и си ...
сите 8 | | | веќе видена

Пред една година сеуште беше во затвор, а уште во 2014 со својата фотографија од апсењето ги освои женските срца. Сите му предвидуваа манекенска кариера и тоа ...
сите 5 | | | веќе видена

Блиндираниот мерцедес од речиси 600 000 евра, за чија набавка Специјалното јавно обвинителство го отвори случајот „Тенк”, во моментов се наоѓа во Владата и ...
сите 6 | | | веќе видена

Овен Нема да се случат поголеми промени во однос на претходните денови. Неповолните аспекти се се помалку, па затоа работите добро ќе ви напредуваат, иако ...
сите 12 | | | веќе видена

Пушачите, постојано слушаат што им прават цигарите на нивното здравје и колку се штетни тие работи, а постојат многу неуспешни обиди за откажување од цигарите. ...
| | веќе видена

Атрактивната поп-пејачка, Аделина Тахири пред извесен период, доживеа незгодна скршеница на десната нога, додека скиеше. Веднаш после тоа беше однесена во ...
сите 30 | | | веќе видена

Симболот на Валентајн е римскиот бог Купидон прикажан со лак и стрела. Се смета дека тој кој ќе биде погоден од стрелата веднаш ќе се вљуби.Тој полупразник го ...
| | веќе видена

next