Неколку најголеми современи научници минатите години биле убиени под многу чудни околности, а за нивната смрт се врзувале мистериозни настани кои ...
сите 2 | | | веќе видена

Нашиот единствен Ристе Ристески со маестрален настап и фантастична изведба на легендарни хитови од Здравко Чолиќ и Тоше Проески успеа да го помине вториот круг ...
сите 16 | | | веќе видена

Дарко Лазиќ подготвил скапо изненадување за својата сопруга Ана Севиќ. Пејачот Дарко Лазиќ продолжил да вложува пари во недвижнини и наводно купил стан во ...
сите 7 | | | веќе видена

Адел со солзи повторувала дека наградата треба да ја добие Бијонсе. Кога соопштиле дека Адел освоила “Греми“ за албум на годината, британската пејачка се ...
сите 34 | | | веќе видена

Денес сите зборуваат за настапот на Бијонсе на доделувањето на “Греми“. На доделувањето на “Греми“ во Лос Анџелес вчера, во центарот на вниманието беше Бијонсе ...
сите 34 | | | веќе видена

Кога се појави во “Ѕвездите на Гранд“, во емисијата емитувана на 3 декември минатата година, сите мислеа дека ќе стигне далеку. Меѓутоа оваа девојка која живее ...
сите 16 | | | веќе видена

Популарните пејачки на Гранд Милица Тодоровиќ и Рада Манојловиќ гостуваа во неделната емисија на Лее Киш, во која згодната русокоса по кој знае кој пат го ...
сите 14 | | | веќе видена

Кога дошла на свет, девојчето Франческа имало само 620 грама. Да се родела ден порано, лекарите немаше да можат ништо да направат за неа. Малечката франческа е ...
сите 5 | | | веќе видена

Сите добро се сеќаваме на познатиот детектив, Хорацио Кејн, кој долги години беше главен актер од одличниот крими-серијал „ЦСИ Мајами“. Тој започна да се ...
сите 11 | | | веќе видена

Италијанската полиција заплени осум тони шверцирана марихуана, од криминална банда предводена од македонски државјани. Дрогата е запленета во Венеција во ...
сите 7 | | | веќе видена

Ема и Скот Герсајд биле возбудени кога дознале дека ќе станат родители. Трудноста на Ема поминала во најдобар ред и никога не постоеле компликации да нешто ...
| | веќе видена

next