Иако со месеци се случуваа препукувања помеѓу Сергеј Варошлија, „Студио мода“ и личностите „кои ги обработуваше“ во емисијата, се чини „тиквата пукна“ кога ...
сите 10 | | | веќе видена

Тешка сообраќајка се случи во Радовиш. Возило со марка БМВ изгубило контрола и се забило во бензиската пумпа, објавува radovisnews.mk. Несреќата се случила на ...
сите 13 | | | веќе видена

Овен  Нема место за паника, ќе успеете да ги решите сите проблеми. Добрите односи со соработниците се исклучително важни за проектите, бидејќи сами ништо нема ...
сите 59 | | | веќе видена

На социјалната мрежа Твитер, се појави еден корисник под името @SmackDatBooty69, кој во еден конфликт кој го имал, завршил трагично. Нештата ја преминале ...
сите 2 | | | веќе видена

Погледнете ги овие организми на фотографијата. Тоа се полжави и не се штетни по вашето здравје. Сепак, можат да ви укажат на еден проблем во вашиот дом. Имено ...
сите 2 | | | веќе видена

Еве што велат астролозите за хороскопските знаци и парите: Овенот  заработува пари, но во склад со тоа, вложува големи напори за да ги оствари своите ...
сите 29 | | | веќе видена

Човечкото тело со годините старее и се менува. Овој процес не го заобиколува и машкиот полов орган. Еве што се случува со машката гордост по 30-тата година од ...
сите 2 | | | веќе видена

Планинарката Џиџи Ву (36), чија пасија било да се искачува на планините и да позира во бикини, загина откако паднала во клисура и смрзнала. Џиџи, чиј прекар ...
сите 4 | | | веќе видена

Напалениот фудбалер Огњен Врањеш пред неколку години и испраќал приватни пораки на Инстаграм и на Дара Бубамара, која го игнорирала, прво затоа што не знаела ...
сите 6 | | | веќе видена

Овен Ова е одличен момент да почнете да заработувате. Многу вложувавте, па нормално е да ви се врати. Потрудете се да не се расправате со соработниците. ...
сите 54 | | | веќе видена

Ако имате проблеми со постојаните габични инфекции, без оглед дали во устата или на кожата, или пак во интимниот дел, обидете се со овој едноставен народен ...
сите 14 | | | веќе видена

next