Кремите за сончање со заштитен фактор се неизбежени во летните денови. Додека некои потрошувачи веруваат во одреден бренд, други сепак се водат по цените и ...
сите 3 | | | веќе видена

Не е тајна дека жените во суштина не сакаат да зборуваат за своите сексуални фантазии, како и дека не ги делат често со партнерот. Тоа го потврди и една онлајн ...
сите 15 | | | веќе видена

Откако му соопштиле дека жената со која бил 35 години во брак, загинала во сообраќајна несреќа, срцето на Американецот не издржало ниту едне час. Рон Ниеми ...
сите 2 | | | веќе видена

По серијата смртни случаи како последица на разните додатоци со кои бразилските убавици, преку естетски операции и корекции, си ги средуваа и затегнуваа ...
| | веќе видена

Кендал Џенер позираше во топлес издание и со таа фотка го збогати содржинскиот материјал од списанието „Love“. „Минатата сезона не работев на модните ревии. ...
сите 11 | | | веќе видена

Кошмар: Се буди Трпана среде ноќ цела исплашена и испотена и го буди Трпе, велејќи му: - Леле, нешто лошо сонував и целата се исплашив…Знаеш, порано кога бев ...
сите 3 | | | веќе видена

Фонтана ди Треви е една од најголемите и најпознати архитектонски и уметнички дела и светска туристичка атракција која секоја година ја посетуваат огромен број ...
сите 4 | | | веќе видена

Врската помеѓу манекенката Хајди Клум и 16 години помладиот музичар Том Каулиц ја изненади јавноста во март оваа година. Парот го поминува секој слободен ...
сите 4 | | | веќе видена

Јелена Карлеуша е позната уште еднаш докажа дека е личност без влакна на јазикот, во последното интервју за ТВ-емисијата „Гламур“, во кое изјави дека својата ...
сите 15 | | | веќе видена

Веќе подолго време се зборува дека кокосот е лековит, и за бјути предностите од кокосовото масло, за неговите својства кои одлично делуваат на кожата и косата, ...
сите 3 | | | веќе видена

Папараците ја уловија Иги Азалеа како се забавува со пријателите во Мајами. 28-годишната австралиска раперка често објавува провокативни фотографии на ...
сите 3 | | | веќе видена

Стручњаците во Универзитетската болница во Цирих анализирале спермограми на 7.068 мажи на старост помеѓу 25 и 40 години.  Паровите кои се обидуваат да направат ...
| | веќе видена

Веќе по првото нанесување ќе почувствувате импресивен ефект. Оваа маска ќе стане алтернатива на многубројни козметички третмани во салоните за убавина. Покрај ...
сите 14 | | | веќе видена

next