Како да ги исушите снегот и дождот брзо и лесно од вашите обувки? Практичните решенија се секогаш најдобри! Во текот на есенските и зимските месеци, сите ние ...
сите 3 | | | веќе видена

Јелена Карлеуша на МАС ја претстави својата нова песна „Лајк“, а многумина се изненадија кога дознаа дека нејзиниот настап не е оригинален. Јелена идејата ја ...
сите 66 | | | веќе видена

Вчерашната емисија од вториот круг на „Никогаш не е доцна“ ја отвори Милена Јовановска од Прилеп. Оваа натпреварувачка прво се претстави со песната „Додири од ...
сите 23 | | | веќе видена

На интернет се појавија нови фотографии на Карлеуша пред и по обработката во фотошоп. Очигледно Карлеуша го коригира носот, брадата и челото. Ова не им избега ...
сите 68 | | | веќе видена

20 000 лева му изброи бугарската фолк пејач Марија на српскиот автор и изведувач МЦ Стојан за права на неговиот хит кој доби и бугарска верзија! Овии гласини ...
сите 2 | | | веќе видена

Има само 24 години, а нејзините мускулести бутови ги поместуваат границите за изгледот на женските нозе. Привлечно или претерано? Фитнес моделот Бахар Набиева ...
сите 3 | | | веќе видена

Новиот избраник на Кортни Кардашијан е дванаесет години помлад од неа. блиски извори на атрактивната бринета тврдат дека меѓу нив двајца постои хемија, затоа ...
сите 28 | | | веќе видена

И додека има едни луѓе кои дозволуваат љубовта да ги обземе до степен што може да се загушат од нејзе, ги има и оние кои ништо не може да допре до нивното ...
сите 24 | | | веќе видена

Тоник кој се подготвува во домашни услови и има моќ да ве „излечи“ од мамурлак. Се подготвува со намирници кои сите ги имаат дома, а состојките имаат моќ да ја ...
сите 15 | | | веќе видена

Ако од легнување до будење имате временско растојание од 7-8 часови, тоа не значи дека доволно спиете доколку имате прекини во текот на ноќта. Иако одењето до ...
сите 4 | | | веќе видена

Луѓето кои се во врска постојано се потсетуваат на времињата кога биле сингл и колку понекогаш им недостига таа слобода. Оние пак кои се сингл копнеат по љубов ...
сите 5 | | | веќе видена

  Женскиот сајт Women’sHealth направи кратко истражување и проверки со различни дерматолози и кожни експерти и откри кои се причините за овие несовршености и ...
сите 2 | | | веќе видена

next