За синот на Цеца, Нова година со нова девојка (Фото)

Минатата ноќ познатата Светлана Цеца Ражњатовиќ пристигнала во Копаоник, на реприза за Нова Година. Поп дивата се појавила заедно со својот син Вељко и ќерката Анастасија, а друштво им правеше новата девојка на Вељко. Семејството на пејачката се веселело на настапот на Александра Пријовиќ, и големо внимание привлекла Ана Цакиќ – поубавата половина на Вељко. Како што информираат српските медиуми, ...

⇐ DailyМузика 24 ⇒