Интеграција на Охридска банка со Шпаркасе Банка Македонија: Собрание на акционери

Собранието на акционери на Охридска банка АД Скопје и Собранието на акционери на Шпаркасе Банка Македонија АД Скопје на 5 октомври донесоа одлуки за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Следејќи ги заклучоците од Изборното собрание во Штип во јули, Одбојкарската федерација на Македонија вчера одржа седница на Собранието во Скопје, на којашто ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Владата денеска напладне ќе одржи седница онлајн на која ќе го рагледа записникот од шестиот состанок на Главниот координативен кризен штаб за обезбедување ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Врз основа на член 48 и член 49 од Статутот на Стопанска банка а.д. Битола, а согласно Одлуката на Надзорниот одбор на Стопанска банка а.д. Битола за свикување ...
| | веќе видена | слични

Останато

Околу 300 припадници на Армијата за време на прогласената кризна состојба ќе бидат ангажирани во поддршка на полицијата за обезбедување на објектите согласно ...
сите 283 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите на јавноста по скандалозното интервју на премиерот Зоран Заев за БГНЕС. Меѓу сведоштвата на граѓаните, се најде и она на дипломатката ...
сите 119 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска денеска на прес-конференција на Владата го презентираше Предлог-буџетот за 2021 година на ...
сите 236 | | | веќе видена

Американскиот Стејт департмент денеска објави соопштение по повод Меѓународнот ден за борба против насилството врз жените, истакнувајќи дека пандемијата на ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Интеграција на Охридска банка со Шпаркасе Банка Македонија: Собрание на акционери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: