Синдикален мото марш и марш за поддршка на битолските полициски службеници


Попладнево во Битола Независниот полициски синдикат организираше „Синдикален мото марш“ за поддршка на двајцата битолски полициски службеници против кои се ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии
6 копии
8 копии

Со што се соочува македонската полиција? На најновото видео кое се појави се гледа како полицаец фатен за врат при апсење на „Партизанска“. Ова не е прв случај ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Штитениците и персоналот на домовите за стари лица ќе бидат први вакцинирани против коронавирус во Шпанија, изјави министерот за здравство Салвадор Ила, ...
сите 570 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Зоран Заев по завршувањето на состанокот на Советот за безбедност истакна дека со воведување на кризна состојба на целата територија ...
сите 256 | | | веќе видена

Сето ова е дел од предизборна кампања во Албанија, тврди вицепремиерот Груби негирајќи дека е повикан во какво било својство од Хашкото обвинителство во врска ...
сите 57 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена

Поранешниот легендарен холандски фудбалер, Марко Ван Бастен упати жестоки зборови кон фудбалерите на Барселона, Лионел Меси и Антоан Гризман. Офанзивците на ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синдикален мото марш и марш за поддршка на битолските полициски службеници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: