Куман: Во најголем дел, конфликтот беше меѓу Меси и клубот


Во декември 2019 година тој потпиша нов договор, а сега и официјално е член на сениорскиот тим. Ансу Фати играше за првиот тим од август минатата година и ...
| | веќе видена | слични

Супер талентираниот Ансу Фати официјално стана член на првата екипа на шпанскиот целикан Барселона. Тој од минатата година тренираше и работеше со првотимците, ...
| | веќе видена | слични

Младиот суперталентиран Ансу Фати кој игра на крилната позиција и официјално е дел од првиот тим на Барселона. Овој потег секако ја враќа надежта и на школата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нов протест против власта, најави лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој ги повика граѓаните својот револт против оваа влада да го искажат вечерва во ...
сите 168 | | | веќе видена

Две лица од Радовиш и од Кочани починале денеска на Инфективното одделение во Клиничката болница во Штип. Се работи за пациенти позитивни на коронавирусот – ...
сите 421 | | | веќе видена

Ќе нѐ има се повеќе, не треба да се обесхрабруваме. Тешка ќе биде битката, но ве уверувам дека на крајот народот ќе ја победи мафијата и ќе дојде правдата и ...
сите 27 | | | веќе видена

Дарко ЈАНЕВСКИ Заев вели дека Бугарите го чувствувале Гоце Делчев како бугарски револуционер. И тоа било факт. И сега, како на некој како него да му објасниш ...
сите 84 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Меморандум за забрзување на процесот на интеграција на Македонија во ЕУ; Меморандум за формирање на Координативен комитет за економска соработка и Техничка ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Куман: Во најголем дел, конфликтот беше меѓу Меси и клубот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: