Прва фотографија од Навални од болница! Среќен покрај семејството: Здраво, тука Навални! Дишам без помош цел ден, прекрасно чувство

Рускиот опозициски лидер Алексеј Навални на својот профил на Инстаграм објавил фотографија од болница, прв пат откако наводно бил отруен минатиот месец. На ...
| | веќе видена | слични

Франанцускиот весник „Ле Монд“ објави дека рускиот претседател Владимир Путин, во телефонскиот разговор со својот француски колега Емануел Макрон му рекол дека ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Рускиот опозициски лидер Алексеј Навални ја напушти берлинската болница каде се лекуваше откако на 20 август, наводно, беше отруен со нервниот агенс „новичок“. ...
| | веќе видена | слични

Отруениот руски опозиционер Алексеј Навални излезе од берлинската болница каде што се лекуваше еден месец. Од болницата „Чарите“ соопштија дека завршиле со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нов протест против власта, најави лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој ги повика граѓаните својот револт против оваа влада да го искажат вечерва во ...
сите 168 | | | веќе видена

Две лица од Радовиш и од Кочани починале денеска на Инфективното одделение во Клиничката болница во Штип. Се работи за пациенти позитивни на коронавирусот – ...
сите 421 | | | веќе видена

Ќе нѐ има се повеќе, не треба да се обесхрабруваме. Тешка ќе биде битката, но ве уверувам дека на крајот народот ќе ја победи мафијата и ќе дојде правдата и ...
сите 27 | | | веќе видена

Дарко ЈАНЕВСКИ Заев вели дека Бугарите го чувствувале Гоце Делчев како бугарски револуционер. И тоа било факт. И сега, како на некој како него да му објасниш ...
сите 84 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Меморандум за забрзување на процесот на интеграција на Македонија во ЕУ; Меморандум за формирање на Координативен комитет за економска соработка и Техничка ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прва фотографија од Навални од болница! Среќен покрај семејството: Здраво, тука Навални! Дишам без помош цел ден, прекрасно чувство

Од:
До кого (е-маил):
Порака: