Македонија со 50 милиони евра разлика во увозот и извозот на лекови

5 копии
4 копии

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска на прес-конференција кажа дека неидентификувани лица пратени од СДСМ приоѓале со понуди од 6 и 7-цифрени ...
сите 515 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги ги оценува како неточни, неосновани и нестручни наводите дека зголемените цени на електричната енергија ќе ...
сите 293 | | | веќе видена

Денеска во Скопје се регистрирани 23 лица позитивни на Ковид-19 со што вкупната бројка од почетокот на пандемијата се искачи на 4966 од кои активни се ...
сите 621 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 200 | | | веќе видена

Поранешната обвинителка од СЈО, Ленче Ристоска вчера вечерта преку Фејсбук силно реагираше на изјават на претседателот Стево Пендаровски од Пелинце, кој кажа ...
сите 23 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски најави дека во следните денови ќе имаат средби со партиите кои освоија пратенички места за евентуално формирање нова ...
сите 191 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонија со 50 милиони евра разлика во увозот и извозот на лекови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: