Ѓорѓиевски: Со сериозни реформи во правосудството Зоран Заев ќе одговара за криминалот


Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК во ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа дека треба да има сериозни реформи во ...
| | веќе видена | слични

Ја осудуваме изјавата со која се глуми нормалност во ден кога имаме 196 заразени и 8 починати. За Заев и Спасовски нормално е што денес згаснаа 8 животи. Зоран ...
| | веќе видена | слични

Во денот кога Македонија го живее најцрниот ден од почетокот на пандемијата, Заев и СДСМ се фалат дека успешно се справиле со здравствената криза. Ваква изјава ...
| | веќе видена | слични

Во денот кога Македонија го живее најцрниот ден од почетокот на пандемијата, Заев и СДСМ се фалат дека успешно се справиле со здравствената криза.
| | веќе видена | слични
5 копии

Одговорност, итност и висока професионалност се клучни за правилно функционирање на институциите. Ова особено е потребно во случаи на криза кога брзината и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Денес е најцрниот ден од коронакризата, а Заев шпекулира датуми, додека Филипче крахира. Македонија веќе две недели живее продолжен пик. Секој ден од први јуни ...
| | веќе видена | слични

Денес ка е најцрниот ден од коронакризата, а Заев шпекулира датуми, додека Филипче крахира , велат од ВМРО-ДПМНЕ како реакција на изјавата на претседателот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Со СДСМ и Зоран Заев Македонија стана балкански Вухан. За 12 дена бројот на заразени од Ковид 19 е зголемен за повеќе од 50%. Откако Зоран Заев им нареди на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Откако Зоран Заев им нареди на Комисијата за заразни болести и Венко Филипче да бидат политичари, а не лекари бројот на заболени секој ден е над 150. Зоран ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на СДСМ Зоран Заев вечерва пред скопјани порача дека го бара гласот на граѓаните за уште еден нов и чист мандат, за да продолжат со добрите политики.
сите 495 | | | веќе видена

РЕТОРИКАТА МЕЃУ ЛИДЕРИТЕ НА ПАРТИИТЕ СЕ ВЖЕШТУВА Нова „бомба“ се појави денес во која претседателот на СДСМ, Зоран Заев ги коментира албанските гласови. Заев ...
сите 90 | | | веќе видена

Одделот за внатрешна контрола, криминалистички истраги и професионални стандарди при МВР по добиениот видео запис на кој е снимено како униформиран полициски ...
сите 129 | | | веќе видена

Претседателот на најголемата политичка опција во државата ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски од Берово ги повика сите граѓани да се обединат, и оние неопределените, ...
сите 260 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 8 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора објави мапа на земји со услови под кои странците можат да влезат во Црна Гора. Не е дозволен влез од Србија, Северна Македонија, Русија и ...
сите 160 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4 Александар Николоски денеска на средба пред граѓаните на Кавадарци Николоски, во ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѓорѓиевски: Со сериозни реформи во правосудството Зоран Заев ќе одговара за криминалот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: