Го фатиле Мицкоски во кафеана, Заев никако да го фатат во велепредавство

Режисерот Борис Дамовски на својот фејсбук профил вечерва го посочи нееднаквиот аршин кон лидерот на опозицијата Христијан Мицкоски и првиот човек на ...
| | веќе видена | слични

Дарко Костовски од ВМРО-ДПМНЕ на својот Фејсбук профил сподели фотографии од општина Бутел каде една иста улица по втор пат ја прават. -По незнам кој пат се ...
| | веќе видена | слични

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски на својот фејсбук профил објави видео во кое ги посочува претседателот на СДСМ Зоран Заев и Министерот за ...
| | веќе видена | слични

Потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ Александар Николоски на својата Фејсбук страна објави дека точно се знае кој е одговорен за најлошите резултати во регионот, и ...
| | веќе видена | слични
4 копии

За жал, Македонија е на врвот во регионот по број на смртни случаи и достигнува рекорди во регионот по новозаболени, реагира потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Потпретседателот на Граѓанската опција за Македонија- Гром Љупчо Пренџов на својот Фејсбук профил сподели статус поврзан со власта. -Со така наречените мерки ...
| | веќе видена | слични

Останато

Државјаните на Србија, Косово, Црна Гора и БиХ од денеска може да влезат во земјава само со негативен тест за коронавирус, одлучи Владата.„Владата донесе ...
сите 231 | | | веќе видена

Вчера во тетовската полиција било пријавено дека непознати лица направиле длабок ископ во кој депонирале градежен отпад кој потоа бил запален. Како што ...
сите 345 | | | веќе видена

Ве гледам вечерва и во вас гледам голема одлучност, голема победа се најавува на 15 јули, рече во својот говор во Гевгелија, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан ...
сите 347 | | | веќе видена

Здравствените власти во земјава најавуваат дека ќе нема враќање на рестриктивните мерки по одржувањето на предвремените парламентарни избори закажани за 15 ...
сите 138 | | | веќе видена

Договорите за добрососедство со Бугарија и со Грција се составен дел на преговарачката рамка на ЕК за Македонија и Албанија, изјави бугарскиот европратеник и ...
сите 212 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Го фатиле Мицкоски во кафеана, Заев никако да го фатат во велепредавство

Од:
До кого (е-маил):
Порака: