Мицкоски за пресот на Заев: Работите се многу сериозни а Заев ПОКАЖУВА ОТСУТНОСТ И НЕМАЊЕ ДОПИР СО РЕАЛНОСТА


Во однос на прес конференцијата на Зоран Заев имам многу да кажам, а сѐ се сведува на тоа дали живеете подобро, дали имате доволно пари, дали ви ги исполнија ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Корона заразата одзема животи. А, комисијата за заразни болести не е на нивото на задачата, и главниот проблем е што се исполнуваат политички нарачки, наместо ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во обраќање порача дека пакетите за поддршка треба да важат во текот на летните месеци, бидејќи економијата бележи ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, изрази загриженост од како што вели „стравичниот пад на економијата”. Тој во видео обраќање од Владата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во ситуација кога се вклучува политичкиот калкулатор за броење на новозаразени, а со цел да се глуми нормалност наместо реално да се тестира, секоја погрешна ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Огромниот број на заразени потврдува дека работите излегуваат од контрола вели опозицискиот лидер во своето видео обраќање на социјалните мрежи. Според него, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Да ги казниме оние кои што велат исправи се Македонијо, зашто сакаат пак да не клекнат на колена. И овој пат како и досега сме исправени пред големата победа ...
сите 427 | | | веќе видена

Одделот за внатрешна контрола, криминалистички истраги и професионални стандарди при МВР по добиениот видео запис на кој е снимено како униформиран полициски ...
сите 167 | | | веќе видена

Претседателот на најголемата политичка опција во државата ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски од Берово ги повика сите граѓани да се обединат, и оние неопределените, ...
сите 407 | | | веќе видена

РЕТОРИКАТА МЕЃУ ЛИДЕРИТЕ НА ПАРТИИТЕ СЕ ВЖЕШТУВА Нова „бомба“ се појави денес во која претседателот на СДСМ, Зоран Заев ги коментира албанските гласови. Заев ...
сите 93 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 7 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски за пресот на Заев: Работите се многу сериозни а Заев ПОКАЖУВА ОТСУТНОСТ И НЕМАЊЕ ДОПИР СО РЕАЛНОСТА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: