Апсење во Скопје; Приведени неколку лица поради марихуана и ладно оружје

Апсење во Скопје- приведени неколку лица поради марихуана Вчера во Скопје неколку лица биле приведени откако при претрес, полицијата пронашла марихуана и ладно ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Маж се здобил со тешки телесни повреди, откако неговиот татко го нападнал со чекан во семејниот дом. -Вчера во СВР Скопје било пријавено дека околу 22.00 часот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Едно лице прободено во расправија меѓу двајца жители на гостиварскот село Чегране, соопшти во петокот Министерството за внатрешни работи. Полициски службеници ...
| | веќе видена | слични

Струга, 3. јуни 2020 (Inpress) – На 2-ри јуни 2020 година, кај струшкото село Радожда, полициски службеници од Полициска станица за Граничен надзор Франгово ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дваесет и двегодишна жителка на Криволак вчера пријавила дека била нападната од 17 годишно момче од селото, во нејзиниот двор, информираше денеска Верољуб ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Првиот пациент на кого му беше трансплантирано срце во нашата земја заминува на домашно лекување. Претседателот на СДСМ, Зоран Заев и претседателот на ...
сите 201 | | | веќе видена

„Изборите на 15 јули се референдумски важни, бидејќи гласаме за Сигурност и избираме да продолжиме по правиот пат. Спротивната опција на овој пат е Опасност од ...
сите 219 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, попладнево се сретна со млади луѓе во општината Гази Баба.„ Ве мотивираме да учите, работите и живеете во својата ...
сите 357 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Апсење во Скопје; Приведени неколку лица поради марихуана и ладно оружје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: