Пожари во Прилеп и Кочани

2 копии

Триесет и седумгодишен скопјанец со автомобил удрил во бетонски ѕид и во полициско возило во Сарај, при што повредени се тој, но и возачот и сопатникот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
5 копии

„На 03.06.2020 во 08.00 часот било пријавено дека во с.Сарај патничко возило „фолксваген пасат“, со тетовски регистарски ознаки, управувано од И.Б.(37) од ...
| | веќе видена | слични

Две лица биле повредени и пренесени на Клиника откако се судриле мотоциклист и велосипедист на патот кон Средно Водно. Според пријавеното на 03.06.2020 во ...
| | веќе видена | слични

Скопјанец управувајќи со патничко возило во Сарај удрил во бетонски ѕид, па во автомобл сопственост на МВР, при што биле повредени две лице. „На 03.06.2020 во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сообраќајна несреќа го остави Капиштец без струја. Возило со велешки регистарски таблички удрило во метален столб при што оштетени се неколку возила кои биле ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Изборите на 15 јули се референдумски важни, бидејќи гласаме за Сигурност и избираме да продолжиме по правиот пат. Спротивната опција на овој пат е Опасност од ...
сите 219 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, попладнево се сретна со млади луѓе во општината Гази Баба.„ Ве мотивираме да учите, работите и живеете во својата ...
сите 357 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пожари во Прилеп и Кочани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: