На Баерн му се многу 120 милиони евра за Кутињо: Опцијата истече, не ја активиравме


Претседателот на Баерн Минхен, Карл Хајнц Румениге откри дека решиле да не ја активираат опцијата за ангажман на Филипе Кутињо, но не ја затвори вртата за ...
| | веќе видена | слични

Барселона може да го сврти своето внимание кон Фабијан Руиз, доколку посакуваната размена со Јувентус за Миралем Пјаниќ не вроди со плод. Каталонците сакаа да ...
| | веќе видена | слични

Бразилецот Фелипе Кутињо е отпишан во Барселона, пишуваат шпанските медиуми. Кутињо изминатата година ја помина на позајмица во Баерн кој вложи големи напори ...
| | веќе видена | слични

Јувентус побарал од Барселона да го добие Ансу Фати како дел од трампата со Миралем Пјаниќ, но „каталонците“ порачале дека нема шанси големиот талент да биде ...
| | веќе видена | слични

Во претходните денови многу се пишуваше за можниот трансфер на Миралем Пјаниќ во Барселона. Веќе некое време актуелни се шпекулациите дека Пјаниќ на крајот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Порасна бројот на невработени во државата во април во однос на месец март, поради пандемијата на коронавирусот. Прецизна слика даваат податоците кои ги објави ...
сите 581 | | | веќе видена

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК во ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа дека треба да има сериозни реформи во ...
сите 734 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно повторно нема да има полициски час. Оваа најва на вчерашната пресконференција стигна од министерот за здравство Венко Филипче. Но, ...
сите 338 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 498 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени од коронавирусот во Чаир се должи на непочитување на превентивните мерки од страна на граѓаните кои се опуштија особено во ...
сите 168 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа се направени повеќе од 1000 тестови. Практично, во општините кои се сметаат за жаришта на корона вирусот, и од каде во изминатите три ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На Баерн му се многу 120 милиони евра за Кутињо: Опцијата истече, не ја активиравме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: