Костими за капење со кои веднаш би „побегнале“ на плажа

 Велат дека модните додатоци се „зачинот“ на добриот изглед. И колку и да сте облечени едноставно, една алка или симпатична шнола во косата може комплетно да ...
| | веќе видена | слични

 Ако секој ден во неделата носите нешто сончево жолто на себе, расположението инстантно ќе ви се поправи. Голем плус е и стилскиот, топол прв впечаток кој ќе ...
| | веќе видена | слични

Останато

Почитувањето на мерките за заштита, носење маска, шал или марама, одржување дистанца, хигиена и дезинфекција остануваат единствениот начин, единствениот ...
сите 577 | | | веќе видена

Светската здравствена организација ги категоризираше епидемиолошки најзагрозените градови во Македонија.Според степенот на ризик, Скопје како главен град е во ...
сите 544 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 252 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски денеска продолжи со незрело, деструктивно однесување, онака како што се однесува за целото време на оваа здравствена криза. Лажни вести, ...
сите 300 | | | веќе видена

ФБИ соопшти дека нема докази кои сугерираат дека екстремното левичарско движење „Антифа“ на каков било начин директно е вклучено во немирите што со денови ...
сите 304 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Костими за капење со кои веднаш би „побегнале“ на плажа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: