Обетки, впечатливи шноли, практични паричници - вашите нови омилени модни додатоци

 Велат дека модните додатоци се „зачинот“ на добриот изглед. И колку и да сте облечени едноставно, една алка или симпатична шнола во косата може комплетно да ...
| | веќе видена | слични

 Модата и трендовите постојано се менуваат и она што некогаш било „ин“, денес е „кич“. Но, важи и спротивното – трендовите кои сме ги гледале со потсмев, ...
| | веќе видена | слични

Доколку сте љубители на бохо стилот, ќе ве израдува информацијата дека здолништата со реси се враќаат во мода и повторно ја освојуваат модната сцена! Доколку ...
| | веќе видена | слични

Добро утро. Денеска нè разбуди убаво време, што веруваме го подобрува расположението кај сите, а и желбата да се дотераме. Нашиот предлог денеска за стајлинг е ...
| | веќе видена | слични

Покрај Кејт Мидлтон, Меган Маркл, кралицата Летиција, на ова елитно друштво се придружува и кралицата на Холандија, Максима. Со секогаш добро одмерен изглед, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Доколку имате полна фигура, научете како да ги истакнете вашите предности и да ги сокриете вашите недостатоци и со малку напор да изгледате прекрасно.Доколку ...
| | веќе видена | слични

 Црвениот кармин ни е добропозната алатка за женствен изглед, но кои се другите трикови од вистинските дами? Велат „модата е привремена, стилот е вечен“, а ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ДУИ денеска и официјално се откажа од концептот едно општество за сите. Жалиме што ДУИ се служи со ваква националистичка реторика и ги поткопува придобивките ...
сите 190 | | | веќе видена

Носителката на листа на кандидати за пратеници на коалицијата „Можеме“ во Изборна единица 1, Мила Царовска вечерва се сретна со пензионерите од Аеродром и ...
сите 401 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски заедно со носителот на изборна единица 2, Владо Мисајловски ја посетија Општина Куманово. Од Куманово Мицкоски ...
сите 300 | | | веќе видена

Премиерката на Србија, Ана Брнабиќ, застана на страната на Новак Ѓоковиќ и реши да ја преземе вината за организацијата на „Адрија тур“ во Белград.Ѓоковиќ ...
сите 355 | | | веќе видена

Македонија руши рекорди по бројот на заразени и починати од корона вирусот, а ресорниот министер си тера партиска кампања. Откако вчера, на официјалната ...
сите 202 | | | веќе видена

Коалициите на предвремените парламентарни избори и денеска ја продолжуваат кампањата. Носителите на кадидатските листи и лидерите на партиите ќе го побараат ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Обетки, впечатливи шноли, практични паричници - вашите нови омилени модни додатоци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: