Како да носите црно од глава до пети во пролет? (фото)

 Велат дека модните додатоци се „зачинот“ на добриот изглед. И колку и да сте облечени едноставно, една алка или симпатична шнола во косата може комплетно да ...
| | веќе видена | слични

 Ако секој ден во неделата носите нешто сончево жолто на себе, расположението инстантно ќе ви се поправи. Голем плус е и стилскиот, топол прв впечаток кој ќе ...
| | веќе видена | слични

Останато

Носителката на ИЕ 2, Сања Лукаревска, при посетата на општина Липково, рече дека е горда што е носителка токму на ИЕ2, бидејќи таа е достоинствен репрезент и ...
сите 436 | | | веќе видена

Носителката на листа на изборната единица 6 на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За Обнова на Македонија“. Дафина Стојаноска од средбата со жените од движењето за ...
сите 428 | | | веќе видена

ДУИ денеска и официјално се откажа од концептот едно општество за сите. Жалиме што ДУИ се служи со ваква националистичка реторика и ги поткопува придобивките ...
сите 293 | | | веќе видена

Новиот Закон за јавно обвинителство од вчера стапи на сила, со што и официјално згасна Специјалното јавно обвинителство. Државниот јавен обвинител Љубомир ...
сите 83 | | | веќе видена

И по десет пати повеќе патници од времето на карантинот влегуваат во државата од Србија и Косово откако Македонија ги отвори границите на 26-ти јуни. Бројките ...
сите 373 | | | веќе видена

Се интензивира кампањата за парламентарните избори на 15 јули. Носителите на кандидатските листи и денеска ќе го продолжат претставувањето на собири и средби ...
сите 218 | | | веќе видена

Ем шут, ем најрогат, ем најпопуларен, коментира професорката Гордана Силјановска Давкова по новите аудиобомби, во кои претседателот на СДСМ зборува за ...
сите 18 | | | веќе видена

Носителите на листи на ВМРО-ДПМНЕ денеска ќе остварат средби со граѓани и ќе дадат изјава за медиуми во следните населени места: -Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како да носите црно од глава до пети во пролет? (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: