Чулев: МВР не врши никаков притисок врз верските заедници


3 копии

Порастот на заболени е директна последица на фактот дека власта неместо суштински политики тераше дневен ПР од прашањето поврзано со справување со корона ...
| | веќе видена | слични

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев на својот фејсбук профил го искоментира оркестрираниот напад од страна на неколку функционери и од владеачката ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил го искоментира последниот атак од страна на власта кон министерот за внатрешни работи ...
| | веќе видена | слични

Што се смени само за дваесетина дена, па од честитки на полицијата за придонесот во борбата со коронавирусот лидерот на СДСМ, Зоран Заев, да премине на барање ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Жалам што трагедијата и фијаското што се случува со ширењето на заразата Зоран Заев ја сведува на обична дневнополитичка пресметка, во ситуација кога дневно се ...
| | веќе видена | слични

Што се однесува до Наќе Чулев, господине Заев бидете свесен дека со нападот кон него напаѓате над 10 илјади припадници на МВР кои овие месеци го ризикуваа ...
| | веќе видена | слични

Фејсбук статус на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски Навистина жалам што трагедијата и фијаското што се случува со ширењето на заразата Зоран Заев ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Националната пливачка федерација бара од Владата да се пуштат базените во употреба, тие до Министерството за здравство испратија предлог мерки за пливање во ...
сите 357 | | | веќе видена

Министерството за здравство информираше дека во изминатите 24 часа се регистрирани 52 нови лица позитивни на коронавирусот и 30 оздравени пациенти. Во овој ...
сите 518 | | | веќе видена

ПОРАСНА БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ, НОВИ 52 Во последното деноноќие бројот на заразени повторно се зголеми. Од Комисијата за заразни болести која се уште држи ...
сите 286 | | | веќе видена

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот, Стево Пендаровски,оствари телефонски разговор со поглаварот на Римокатоличката црква, папата Франциск.Од неговиот Кабинет, информираат дека ...
сите 214 | | | веќе видена

Жива музика, играње на маса, гушкање. Ова, меѓу другото, го затекнале пазарните инспектори синоќа, додека вршеле контроли во угостителските објекти кои од ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чулев: МВР не врши никаков притисок врз верските заедници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: