(Фото) Андреа Бочели за ќеф на ќерката се качи на ролерки

Бочели и неговата сопруга (36) биле „фатени“ од фотограф на улиците на одморалиштетот Форте деи Марми , а јасно е дека славниот тенор се опоравил од Ковид-19. ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Бриџит Нилсен (56) покажа дека може да се ужива и во 'подоцнежно мајчинство'. Данската актерка, која ќерката ја добила во 54-та година, фотографирана е додека ...
| | веќе видена | слични

Италијанскиот тенор, Андреа Бочели, откри дека имал Ковид-19 еден месец пред да настапи во празната катедрала Дуомо во Милано за Велигден. Тој вели дека ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Италијанскиот оперски пејач, тенорот Андреја Бочели, денеска објави дека целосно се опоравил од вирусот Ковид-19. Бочели на својот Фејсбук профил објави дека ...
| | веќе видена | слични

Бочели пред новинарите го изјави ова пред болницата во Пиза, каде пристигна да донира крв за да го испита евентуалното плазматско лекување на лица болни од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче вечерва на прес - конференција потврди дека потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири, неговата сопруга и малолетната ...
сите 410 | | | веќе видена

Мерките за ограничено движење за време на претстојниот продолжен викенд во Скопје ги предлагаме за сите општини, бидејќи градот практично е една функционална ...
сите 287 | | | веќе видена

Се надевам дека конечно и на последните скептици ќе им стане јасно дека вирусот не е шега. Вирусот нема да замине додека сите не прифатиме дека претставува ...
сите 159 | | | веќе видена

Американскиот секретар за одбрана, Марк Еспер, изјави дека не го поддржува предлогот на претседателот Доналд Трамп за активирање на Законот за ангажирање на ...
сите 388 | | | веќе видена

По сознанија дека некои од хотелите ќе ги отворат вратите за гостите, инспекторите од Државниот пазарен инспекторат, уште синоќа излегоа на терен и поднесоа ...
сите 262 | | | веќе видена

Тој вели дека е завршен голем дел од работата како што се кандидатските листи на партиите, редните броеви на гласачкото ливче, но и јавниот увид на списокот ...
сите 285 | | | веќе видена

Режисерот Борис Дамовски на својот фејсбук профил вечерва го посочи нееднаквиот аршин кон лидерот на опозицијата Христијан Мицкоски и првиот човек на ...
сите 129 | | | веќе видена

Обвинението против уапсениот полицаец Дерек Човин, кој беше снимен како со колено го притиска вратот на Флојд, е променето во убиство од втор степен Главниот ...
сите 244 | | | веќе видена

Полупразни или целосно празни се угостителските објекти во Кавадарци. Угостителите алармираат дека ограниченото работење може да стави клуч на врата на нивните ...
сите 250 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Андреа Бочели за ќеф на ќерката се качи на ролерки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: