Марамата на Том Хенкс не му служи само како украс

2 копии

Бриџит Нилсен (56) покажа дека може да се ужива и во 'подоцнежно мајчинство'. Данската актерка, која ќерката ја добила во 54-та година, фотографирана е додека ...
| | веќе видена | слични

Папараците успеаа да го снимат синот на холивудскиот актер Џони Деп, Џек Џон Кристофер Деп III, како се шета низ улиците на Париз, во друштво на неговата две ...
| | веќе видена | слични

Останато

Порасна бројот на невработени во државата во април во однос на месец март, поради пандемијата на коронавирусот. Прецизна слика даваат податоците кои ги објави ...
сите 750 | | | веќе видена

Од понеделник најверојатно повторно нема да има полициски час. Оваа најава на вчерашната пресконференција стигна од министерот за здравство Венко Филипче. Но, ...
сите 344 | | | веќе видена

За граѓаните на сите општини во градот Скопје, околните скопски општини Арачиново, Зелениково, Илинден, Петровец и Студеничани, во Куманово, Липково, Штип, ...
сите 252 | | | веќе видена

Новата реалност го смени светот, но не и македонските политички лидери – сите се за избори, но датум нема. Како по навика, партиите немаат договор, а власта и ...
сите 505 | | | веќе видена

Лидерот на ДУИ Али Ахмети на 18-годишнината од партијата посака Албанец за премиер. Ова побуди низа реакции кај политичките субјекти во земјава. СДСМ како ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марамата на Том Хенкс не му служи само како украс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: