Девојка на ѕвезда од Премиерлигата во проблеми, редарите на аеродромот зачудени од тоа што го „шверцувала“

Ѕвездата на Астон Вила, Џек Грилиш купи куче од близу 30 илјади фунти, со високо ниво обученост да го чува домот, а на Островот сега дојдоа и до други идеи за ...
| | веќе видена | слични

Атрактивната Бела, сопругата на фудбалерот на Арсенал, Сеад Колашинац, се обидела во Велика Британија да внесе илегално оружје, поточно пиштол за зашеметување, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бела Колашинац била уапсена во Северен Лондон откако слетала од Германија. Причината за ова бил пиштолот кој го носела во нејзиниот куфер, за кој имала дозвола ...
| | веќе видена | слични

Останато

Од вкупно 124 лица кои во изминатото деноноќие биле регистррани како новозаболени од коронавирусот, само за 60 отсто било забележано дека имале контакт со ...
сите 893 | | | веќе видена

„Негативна“, ова го објави на својот фејсбук профил новинарката Душица Мрѓа, откако гостин во нејзината телевизиска емисија беше потпретседателот на СДСМ, ...
сите 437 | | | веќе видена

Многу се опасни тезите на Заев и Филипче дека вирусот слабее. Уште поопасни се тврдењата дека имаат контрола и ги знаат кластерите. Дека не е така говори ...
сите 231 | | | веќе видена

Во време кога стотици илјади Американци протестираат по улиците во градовите низ САД против полициската бруталност, претседателот Донал Трамп има малку ...
сите 382 | | | веќе видена

Комисијата за заразни болести денеска треба да одржи состанок на кој ќе бидат разгледани следните чекори во однос на рестрикциите. Уште денеска граѓаните на ...
сите 211 | | | веќе видена

Во земјава вчера беа потврдени 180 нови случаи на позитивни од Ковид-19, што е најголем број од почетокот на епидемијата досега, но министерот за здравство ...
сите 250 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција смета дека Охридскиот договор се спроведува, Албанскиот јазик сега веќе е службен јазик и Албанците сега предводат најмногу ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девојка на ѕвезда од Премиерлигата во проблеми, редарите на аеродромот зачудени од тоа што го „шверцувала“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: