Сопругата на играч на Арсенал уапсена за носење на пиштол!

Атрактивната Бела, сопругата на фудбалерот на Арсенал, Сеад Колашинац, се обидела во Велика Британија да внесе илегално оружје, поточно пиштол за зашеметување, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бела Колашинац била уапсена во Северен Лондон откако слетала од Германија. Причината за ова бил пиштолот кој го носела во нејзиниот куфер, за кој имала дозвола ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поради загубениот компас на СДСМ, бидејќи не знаат на каде тераат и важни им се единствено нивните функции, во Република Македонија за жал се случува ...
сите 878 | | | веќе видена

Кривични пријави најави дополнителнта заменик министерка за внатрешни работи Славјанка Петровска за сите инволвирани во случајот со угостителниот обект на ...
сите 360 | | | веќе видена

За разлика од претходните денови, интензитетот на протестите ширум САД синоќа беше намален Протестите поради смртта на Џорџ Флојд беа главно мирни во големите ...
сите 311 | | | веќе видена

Имало еден период кога не биле свесни и кога циркулирале низ градот Скопје, вели министерот за здравство, Венко Филипче за големиот број заразени со ...
сите 260 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопругата на играч на Арсенал уапсена за носење на пиштол!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: