НЕ МОЖЕ ДА СИ ГИ ПРИБЕРЕ ГРАДИТЕ: Рита Ора во бикини кое повеќе отскрива отколку што покрива (ФОТО)

Популарната пејачка Рита Ора карантинот во Велика Британија по цели денови го минува опуштено ви бикини уживајќи во убавите денови. Притоа таа не пропушта да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Мадона во новата објава на Инстаграм отиде чекор понапред и ја шокираше целата светска јавност. Пејачката наскоро ќе наполни 62 години, но тоа не ѝ пречело за ...
| | веќе видена | слични

Откако ја критикуваа да престане со фотошоп кој често не и оди од рака, Ким Кардашијан објави фотографија па се чини дека малку заборавила на фотошоп. Иако ...
| | веќе видена | слични

Бела Хадид пред неколку дена сними едиторијал за „Вог“, позирајќи преку Face Time од својот дом.Најголем прав на социјалните мрежи крена фотографијата на која ...
| | веќе видена | слични

Никој неможе да открие што ја натерало светската старлета и ријалити ѕвезда Ким Кардашијан малку да заборави на фотошопот и конечно да објави фотографија од ...
| | веќе видена | слични

Поп дивата Мадона ги изненади своите фанови со гола фотографија која ја објави на социјалните мрежи. Таа се сликаше во проѕирен градник и минијатурни танга. ...
| | веќе видена | слични

Кралицата на поп музиката, која за неколку месеци ќе полни 62 години, Мадона, не престанува да ги изненадува своите следбеници на социјалните мрежи, односно, ...
| | веќе видена | слични

Кралицата на поп музиката, која за неколку месеци ќе полни 62 години, Мадона, не престанува да ги изненадува своите следбеници на социјалните мрежи. Пред ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Филонис Флојд, братот на од полицијата убиениот афроамериканец Џорџ Флојд, причина која што предизвика масовни протести и немири низ Америка, изјави дека ...
сите 266 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 121 | | | веќе видена

Право да легитимира има само полицијата, поради што во четвртокот е испратено писмо до Комисијата за заразни болести, уште еднаш да се разгледа ваквиот услов ...
сите 123 | | | веќе видена

По известувањето дека сите банки се подготвени да ја реализираат исплатата на паричната помош од социјална и детска заштита, притоа водејќи грижа за заштита на ...
сите 100 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НЕ МОЖЕ ДА СИ ГИ ПРИБЕРЕ ГРАДИТЕ: Рита Ора во бикини кое повеќе отскрива отколку што покрива (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: