Кои се највредните фудбалери тинејџери


2 копии

Каталонскиот весник „Спорт“ кој е добро упатен во трансфер активностите на Барселона пренесува дека клубот пројавил доцен интерес за услугите на фудбалерот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Манчестер Јунајтед е главниот фаворит за потписот на фудбалерот на Борусија Дортмунд, Џејдон Санчо. Германскиот великан е спремен да го продаде 20-годишниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Оваа сезона се уште не е завршена и прашање е како истата ќе се затвори поради коронавирусот, но доста беше одигрaно од кампањата и може да се даде заклучок, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоки во интервју за Клан Телевизија истакна дека не е вкусно да се политизираат верските настани и истите да се ...
сите 697 | | | веќе видена

Иван Огненовски, првиот пациент кај нас на кој вчера му беше трансплантирано срце од донор е во буден и е во стабилна состојба, објави вчера министерот за ...
сите 171 | | | веќе видена

Двајцата пациенти на кои во саботата им беше изведена трансплантација на бубрег од починат донор се во добра и стабилна здравствена состојба. Од Клиниката за ...
сите 125 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев најави дека случајот „орото“ во Чаир“ ќе се испита и доколку се утврди дека се случило за време на полицискиот час ќе ...
сите 244 | | | веќе видена

Прва награда за ученичката во трета година во ОУТУ „Ванчо Питошески“ 0д Охрид, Сара Џелили за најдобра литературна творба на наградниот литературен конкурс по ...
сите 124 | | | веќе видена

Секое одложување на изборите е на штета а здравјето на граѓаните, на штета на економијата и на демократијата. Лесно е да се направи разлика меѓу оние што само ...
сите 798 | | | веќе видена

Повеќе од јасно е дека владата на СДСМ не знае и не умее да се справи со корона вирусот, велат од ВМРО-ДПМНЕ, додавајќи дека за тоа покажуваат и самите ...
сите 157 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кои се највредните фудбалери тинејџери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: