СЕДУМ МИНУТИ УЖИВАЊЕ: Барса ги избра најдобрите асистенции на Меси! (ВИДЕО)


Барселона денес ги израдува своите навивачи со видео компилација од најдобрите асистенции на Лионел Меси. Аргентинецот сигурно е најдобриот играч кој заиграл ...
| | веќе видена | слични

Германската Бундеслига во овие моменти е во прекин поради коронавирусот, но официјалниот јутјуб канал на овој шампионат секогаш се грижи навивачите да останат ...
| | веќе видена | слични

Најдобриот фудбалер на светот за 2019 година, Лионел Меси, речиси и да нема слаба точка во својата игра, најчесто го критикуваат дека десната нога му е многу ...
| | веќе видена | слични

Во период кога нема фудбалски возбудувања, Барселона денеска реши да ги изненади сите љубители на најважната споредна работа во светот, со едно ново видео. ...
| | веќе видена | слични

Барселона денес ги развесели своите навивачи со компилација од најдобрите асистенции на Лионел Меси. Аргентинецот е секако најдобриот фудбалер што играл во ...
| | веќе видена | слични

Останато

СЕ ЗГОЛЕМИ БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ ОД КОРОНАВИРУСОТ Денеска во земјава се регистрирани нови 89 позитивни случаи на коронавирусот, пренесуваат медиумите. Од ...
сите 689 | | | веќе видена

Од „заробена држава“ денеска сме најпозитивниот пример во регионот. Ја обезбедивме сигурната иднина на граѓаните, изјави генералниот секретар на СДСМ, Љупчо ...
сите 334 | | | веќе видена

Битола како град е позната по традицијата на пиење кафе на Широк Сокак. Токму затоа, големо беше нетрпението кај битолчани после 70 дена да седнат и да испијат ...
сите 231 | | | веќе видена

Премиерот Оливер Спасовски на својот фејсбук профил објави дека тестот за коронавирус што му бил направен е негативен, но оти останува во домашна изолација ...
сите 177 | | | веќе видена

Погребот на Џорџ Флојд, по чија насилна смрт започна бран на протести во САД, ќе се случи во четврток.Информациите ја објави гувернерот на Минесота, Тим ...
сите 233 | | | веќе видена

Си-ен-ен јавува дека американскиот претседател Доналд Трамп разговарал со гувернерите на 50 држави од САД во теле-конференциски повик што се одржувал од бункер ...
сите 225 | | | веќе видена

По денешниот состанок на угостителите со раководството на Државниот пазарен инспекторат (ДПИ), извесно е дека нема отстапување од пропишаните протокли за ...
сите 68 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СЕДУМ МИНУТИ УЖИВАЊЕ: Барса ги избра најдобрите асистенции на Меси! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: