Анти кризна мерка: Најлуди возачки моменти (Видео)


Германската Бундеслига во овие моменти е во прекин поради коронавирусот, но официјалниот јутјуб канал на овој шампионат секогаш се грижи навивачите да останат ...
| | веќе видена | слични

Најдобриот фудбалер на светот за 2019 година, Лионел Меси, речиси и да нема слаба точка во својата игра, најчесто го критикуваат дека десната нога му е многу ...
| | веќе видена | слични

Во период кога нема фудбалски возбудувања, Барселона денеска реши да ги изненади сите љубители на најважната споредна работа во светот, со едно ново видео. ...
| | веќе видена | слични

Барселона денес ги развесели своите навивачи со компилација од најдобрите асистенции на Лионел Меси. Аргентинецот е секако најдобриот фудбалер што играл во ...
| | веќе видена | слични

Барселона денес ги израдува своите навивачи со видео компилација од најдобрите асистенции на Лионел Меси. Аргентинецот сигурно е најдобриот играч кој заиграл ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во овој момент се изработува решението кое ќе бара законска измена со цел породилното отсуство да се продолжи, затоа што на мајките на кои им завршува во овој ...
сите 789 | | | веќе видена

Парични казни ќе добијат екс директорката на Охридската општа болница и инфектолозите поради утврдени пропусти во случајот со 66 годишната пациентка од ...
сите 180 | | | веќе видена

Радовишкото обвинителство обвини 11 лица за непочитување на одлуката за забрана и посебен режим на движење на територијата на Република Македонија, соопштија ...
сите 297 | | | веќе видена

Многу е тешко за економските аналитичари, вклучително и за меѓународните финансиски институции, да ги предвидат случувањата за време на кризата со епидемијата ...
сите 155 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анти кризна мерка: Најлуди возачки моменти (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: