Гвардиола одговори какви се шансите Меси да се пресели во Манчестер Сити (ВИДЕО)

Барселона не игра на посакуваното ниво во оваа сезона, но и работите не се најдобри во клубот, а секогаш кога е така веднаш се пишува за можно заминување на ...
| | веќе видена | слични

Ернесто Валверде се појави со променет имиџ на фудаблскиот интернационален самит во Билбао каде му беше врачена награда на „Сан Мамеш“. Валверде меѓу другото ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Ернесто Валверде се појави со променет имиџ на фудаблскиот интернационален самит во Билбао каде му беше врачена награда на „Сан Мамес“, церемонија која за него ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ернесто Валверде, човекот кој со Барселона освои две шампионски титули во Шпанија ужива во одморот бидејќи е слободен откако доби отказ од каталонскиот гигант. ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот ментор на Барселона, Ернесто Валверде, прв пат разговараше со медиумите, откако го напушти клубот пред само еден месец. Денес 56-годишниот тренер ...
| | веќе видена | слични

Бразилската фудбалска легенда, Ривалдо даде коментар за последните случувања во Барселона и информациите дека Лионел Меси може да си замине од овој клуб по ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 548 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 192 | | | веќе видена

Три лица ноќеска починаа од компликации предизвикани од вирусот Ковид-19, дознава Алсат.Едниот од починатите е од Кочани, а двајца се од Тетово.Со ова, ...
сите 214 | | | веќе видена

Мажот е татко на инфицирано лице кое пред неколку дена е примено во ЈЗУ Општа болница Велес откако останатите членови на семејството се изолирани во домашни ...
сите 267 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил исрази благодарност до сите оние кои се во првите редови во борбата со коронавирусот.Сите ...
сите 112 | | | веќе видена

Кризниот штаб во Тетово бара владата да воведе превентивни мерки од Ковид-19 слични на рестрикциите што се во сила во Куманово. Барањето го темелат на фактот ...
сите 175 | | | веќе видена

На дебатата најавени се обраќања на претседателот на државата Стево Пендаровски, техничкиот премиер Оливер Спасовски и шефот на канцеларијата за врски на НАТО ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гвардиола одговори какви се шансите Меси да се пресели во Манчестер Сити (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: