Скопјанец нападнат од насилници пред сопствениот дом


5 копии

Во Трговскиот центар во Кочани вчера точно напладне се самозапали 46-годишен маж. Според кочанци кои биле сведоци на настанот лицето пред да се самозапали не ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Во Трговскиот центар во Кочани точно напладне се самозапали 46-годишен маж. Очевидците на настанот, кои седеле во околните кафулиња велат дека лицето се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Кризата со пасошите нема да заврши на денот кога ќе пристигнат 100 илјади примероци од Германија. Во моментот за патна исправа чекаат над 20.000 граѓани но се ...
сите 201 | | | веќе видена

Факти на денот: 1. Зоран Заев фатен во криминал диктира пресуди на Врховен суд. 2. Зоран Заев тргувал со 8-те пратеници, фатен како им ветува паѓање на случаи. ...
сите 284 | | | веќе видена

Вчера вечер во 22.30 часот на крстосница од бул.Браќа Ѓиноски и ул.Никола Парапунов во Гостивар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанец нападнат од насилници пред сопствениот дом

Од:
До кого (е-маил):
Порака: