„Селфи“ тешко 304 титули (фото)


3 копии

Грчкиот тенисер Стефанос Циципас го совлада Роџер Федерер во два сета (6:3 и 6:4) и по еден ипол час игра, преку Швајцарецот обезбеди финале на завршниот АТП ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Парафразирањето на специјалниот претставник за Бугарија, екс премиерот, Владо Бучковски дека Македонците и Бугарите се еден народ во две држави (ставот на ...
сите 234 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Селфи“ тешко 304 титули (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: