Спасовски кажа кога Катица Јанева станала сомнителна

2 копии

„Малиот Шенген“ ниту е, ниту може да биде Југославија во ваков формат. Тоа може да биде само Гетославија, балканско гето за сите големи и мали, искрени и лажни ...
| | веќе видена | слични
3 копии
8 копии

Критиката кон Катица Јанева ја упатив уште во јануари годинава за притворањето на одредени осомничени и нивно ослободување. Ја дадов таа критика затоа што имав ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Претседателот на ОК на ВМРО-ДПМНЕ во Кисела Вода и советник во општината, Орцце Ѓорѓиевски реагираше на вчерашното интервју на министерот за внатрешни работи ...
| | веќе видена | слични

Го слушам министерот во заминување Оливер Спасовски како вели дека Катица Јанева уште од јануари му била сомнителна. И да не навлегуваме што со прст немрдна за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Овде се гледа веднаш дека затаија институциите во овој случај, мислам дека не е постапено по стандардите како што треба. Прво, каде исчезнал метил акрилатот ...
сите 208 | | | веќе видена

Исклучувањето на мерните станици, затворањето на Југохром каде 1200 луѓе останаа без работа и поставување на заменик министер за здравство нема да ги реши ...
сите 162 | | | веќе видена

Владата предводена од Зоран Заев и МОН не се грижат за учениците затоа што веќе трет месец нема учебници, а искинатите учебници не успеаја да ги заменат со ...
сите 163 | | | веќе видена

Зоран Заев и Нина Ангеловска денеска го презентираа најголемиот буџет во историјата на државата. Власта во 2020 година планира да потроши 3.9 милијарди евра, ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спасовски кажа кога Катица Јанева станала сомнителна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: