„Плејбој“ го добил името по пропадната автокомпанија

2 копии

Некогашната плејбој-зајчица, Памела Андерсон, минатата година откри „сочни“ детали за оргиите што се одржувале во вилата на Хју Хефнер. „Во средината на 80-те ...
| | веќе видена | слични

„Плејбој“ палатата на покојниот Хју Хефнер имала тајни пролази кои водат до куќите на бројни познати личности, вклучувајќи го Џек Николсон, Ворен Бити, Кирк ...
| | веќе видена | слични

Кога ќе се спомене култното списание за мажи Playboy, прва асоцијација која на многумина им паѓа на памет за истото е Памела Андерсон. Русокосата американска ...
| | веќе видена | слични

За многумина Памела Андерсон е прва асоцијација кога ќе се спомне култното списание за мажи - “Плејбој“. Русокосата американска актерка 14 пати се соблекла за ...
| | веќе видена | слични

Останато

ФОТО: ФАКТОР Полицијата си ја врши својата работа. Денеска рано утрово двајва униформирани полицајци го посетија домот на поранешната специјална обвинителка ...
сите 106 | | | веќе видена

Согласно член 8 и член 16 од Законот за враќање на дел од данокот на додадена вредност на физичките лица (Службен весник на РСМ, бр.133 од 28.06.2019 година), ...
сите 69 | | | веќе видена

Како во многу сфери во македонското општество, така и во администрацијата владее тотален хаос! После две години од формирање на Совет за реформа на јавна ...
сите 113 | | | веќе видена

Бугарскиот премиер Бојко Борисов денеска истакна дека на средбата со лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски од него добил уверување дека ...
сите 94 | | | веќе видена

Партијата за целосна еманципација на Ромите ПЦЕР реагира дека судиите од основните судови и од Апелација бараат да не се брза со ветингот зашто за негово ...
сите 122 | | | веќе видена

За разлика од Македонија, земјите околу нас добија поволна ждрепка кога е во прашање финалето од Лигата на нации. ЕВРО 2020 Денеска беше извршена ждрепката ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Плејбој“ го добил името по пропадната автокомпанија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: